Spací vak s nožičkami a gamašami - MačkaHavko

  • Výrobca: Toddiebag
  • Kód produktu: MačkaHavko
  • Dostupnosť: Skladom
  • 52.60€

  • Bez DPH: 43.83€

SPACÍ VAK SO ZIPSOM VPREDU VO VEĽKOSTIACH 74-134 JE URČENÝ NIELEN PRE DETIČKY, KTORÉ UŽ VEDIA CHODIŤ.

 

Viac o produkte

 

Malí šprndúli sa z mačkohavkového spacieho vaku s gamašami nemôžu odkryť, vďaka čomu budú chránení pred zimou aj prechladnutím.
Cez spodné otvory si detičky môžu vystrčiť nôžky von, spací vak ich teda neobmedzuje pri pohybe ani vtedy, keď sa už zobudili a chcú sa niekam rozcupitať. Gamaše natiahnuté na nôžky udržiavajú dieťatko v dokonalom teple aj zospodu. Mačkohavkový spacáčik si drobci vďaka strihu so zipsom na prednej časti jednoducho vyzlečú i oblečú úplne sami, bez akejkoľvek pomoci.
 

Prečo majú mamičky rady mačkohavkový spacáčik s gamašami?

Keď sa bábätko v noci začne vrtieť, tradičný spací vak s obvodovým zipsom sa obtočí okolo jeho telíčka, čo v ňom vyvolá nepríjemné pocity a dieťa začne skôr či neskôr spací vak odmietať. Pre mamičku to znamená bezsenné noci plné obáv a nekonečného zakrývania šprndúľov často aj každú hodinu.

Spacie vaky pre cupkáčikov napriek názvu primárne neslúžia na cupitanie, ale svojím strihom napomáhajú pokojnému spánku. Vďaka nápletom siahajúcim po členky sa vak krúti spolu s dieťatkom, ktoré môže pokojne oddychovať v jeho mäkkom náručí celú noc nezávisle od toho, v akej polohe sa práve nachádza. Takto si spací vak s veľkou pravdepodobnosťou obľúbia aj zarytí odmietači spacích vakov pre bábätká, na radosť všetkých mamičiek, ktoré tak môžu i vďaka tomuto fantastickému doplnku pokojne spávať.

Prečo majú detičky rady tento spacáčik?

Ako sme už vyššie spomenuli, mačkohavkový spací vak s nožičkami a gamašami je pre aktívne, nepokojné deti oveľa pohodlnejší ako spacie vaky s klasickým zipsom okolo celého obvodu. Deti sa však ešte nezaoberajú praktickou stránkou. Pre nich je ťahúňom roztomilý motív mačičky a psíka, pretože ich vidí často na ulici, u starej mamy alebo u tety susedy. Tieto dva motívy sa ujali už v prvej Toddie kolekcii: od vtedy strážia sny mnohých detí. V narodeninovej 10. kolekcii Toddie sa však opäť  vrátili na scénu, aby motivovali ešte viac detí na nosenie spacích vakov. Pre vybudovanie silnejšieho puta medzi zvieracími kamarátmi a ich majiteľmi sme napísali rozprávku o mačke Micke a malom nezbednom Havkovi. Rozprávkové príbehy sú dostupné na nižšie uvedených odkazoch, odporúčame ich čítať vyslovene večer, ako rozprávky na dobrú noc.


Samoľúba mačka Micka


Havko

Sivo-biela farba mačkohavkového spacáčika sa dokonale hodí pre chlapcov i dievčatá. Farby výrobku sme volili tak, aby si spací vak zdedený po staršom súrodencovi s radosťou obliekli aj šprndúli opačného pohlavia.

Ak sa vaše dieťatko v noci odkopáva, ale miluje mačičky a psíkov, vyskúšajte ho na noc obliecť do mačkohavkového Toddie spacáčika s nožičkami a gamašami a objavte popri praktických stránkach spacáčika aj čaro pokojných nocí!

Vedeli ste, že k spacáčikom pre cupkáčov máme aj pyžamká? Pozriem pyžamká.
 


Dostupné v 11 veľkostiach.

 

Dostupné v troch prevedeniach
Zimný
Zimný s bavlnenou podšívkou

Letný


Zloženie zimného spacieho vaku
Vrchný materiál: 100 % bavlna a 50 % bavlna – 50 % PES
Vnútorná vrstva: 100 % polyester 
Pranie: obrátené naruby, pri 40 °C

Zloženie zimného spacieho vaku s bavlnenou podšívkou
Vrchný materiál: 100 % bavlna a 50 % bavlna – 50 % PES
Podšívka: 100 % polyester 
Vnútorná vrstva: 100 % bavlna
Pranie: obrátené naruby, pri 40 °C

Pri tomto prevedení sa ďalšia vrstva bavlny našije na vnútornú stranu polar vrstvy zimného vaku, aby bola pokožka vášho dieťatka v priamom kontakte s bavlnou. 

 

Zloženie letného spacieho vaku
Vrchný materiál: 100 % bavlna a 50 % bavlna – 50 % PES
Vnútorná vrstva: 100 % bavlna
Pranie: obrátené naruby, pri 40 °C


Upozornenie! Vzor sa nesmie žehliť priamo, ale iba cez tenkú látku, napríklad cez textilnú plienku.

 
Ako obliecť dieťatko do spacieho vaku? Aké teplé sú jednotlivé spacie vaky? Je to oprávnená TOG otázka. Prečítajte si ešte viacinformácií o produkte TU! 

Dostupné v 11 veľkostiach.



Dobrá rada pre výber správnej veľkosti: 
skontrolujte veľkosť vhodnú pre vaše dieťatko, ale vyberte si spací vak o jednu veľkosť väčší.

Napísať recenziu

               

Súvisiace produkty

Štítky: MACKO