ZÁRUKA VÝMENY A VRÁTENIA PEŇAZÍ

Reklamácia, zrušenie objednávky, odstúpenie od zmluvy

Reklamácia

Ak pri preberaní balíka zistíte, že je zásielka poškodená, máte právo jej prevzatie odmietnuť. V tom prípade je potrebné dôvod odmietnutia spísať v zápisnici u prepravcu, ktorý nám balík následne doručí naspäť.

Ak po prevzatí zásielky zistíte, že vám bol doručený iný tovar alebo vám nebol doručený tovar v objednanom množstve, respektíve, že tovar vykazuje výrobnú vadu, sformulujte, prosím, vaše dôvody vrátenia tovaru v liste, v ktorom uvediete aj číslo objednávky, tovar aj s priloženým listom pošlite naspäť a my vám ho bezplatne vymeníme. Ak z rôznych dôvodov výmena tovaru nie je možná, zaplatenú kúpnu cenu vám v plnej výške vrátime.

Akékoľvek otázky, žiadosti, postrehy alebo problémy ohľadne našej spoločnosti alebo tovaru nám, prosím, píšte na e-mailovú adresu info [zavináč] toddiebag [bodka] sk.


.

Zrušenie objednávky

Ak ste si to s objednávkou rozmysleli, máte možnosť ju zrušiť telefonicky alebo prostredníctvom správy odoslanej na e-mailovú adresu info [zavináč] toddiebag [bodka] sk do 11. hodiny nasledujúceho dňa. V takomto prípade vám sumu uhradenú bankovým prevodom vrátime na účet do 5 pracovných dní.


Vrátenie tovaru za účelom výmeny alebo vrátenia peňazí

Nebojte sa objednávať, sme si istí, že s tovarom budete spokojní. Ak by sa predsa len niečo našlo, máte 14 kalendárnych dní na výmenu alebo odstúpenie od zmluvy. V takom prípade vám zaplatenú kúpnu cenu, s výnimkou nákladov na vrátenie tovaru, do 30 dní vrátime!


Kupujúci nemôže využiť právo na odstúpenie v zmysle tohto nariadenia v prípade, že išlo o produkt vyrobený na výslovnú žiadosť Kupujúceho a na základe ním dodaných parametrov. To znamená, že právo na výmenu tovaru alebo odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje napríklad na Knihu rozprávok Toddiebag.

Ak by ste chceli vymeniť len jeden alebo dva konkrétne produkty, sformulujte, prosím, vašu žiadosť v sprievodnom liste. Ak je cena tovaru, za aký si želáte produkt vymeniť vyššia ako cena pôvodne objednaného produktu, je potrebné rozdiel v cene poukázať prevodom alebo uhradiť v hotovosti. O danej skutočnosti budete, samozrejme, písomne informovaný. Tovar na vrátenie je potrebné poslať na našu adresu ako balík do 14 dní odo dňa jeho prevzatia.

Ak ste nežiadali výmenu, kúpnu cenu tovaru vám vrátime do 30 dní. Ak ste žiadali výmenu, nový tovar vám odošleme do 10 pracovných dní odo dňa prevzatia zásielky s vráteným tovarom.


Dôležité upozornenie:

Produkty pokojne na dieťatku vyskúšajte, ale ak ich plánujete poslať naspäť, nepoužívajte ich, pretože preberáme len nový, nenosený (a nepraný) a nepoškodený tovar!
Tovar vracajte doporučene a lístok o podaní si pre prípad reklamácie uchovajte, nakoľko za stratené zásielky nepreberáme zodpovednosť.
Rovnako je potrebné uhradiť poštovné, pretože zásielky na dobierku nepreberáme.

Pre podrobnejšie informácie si, prosím, prečítajte Všeobecné zmluvné a obchodné podmienky.