Obliekanie bábätiek 1x1

Základnou potrebou bábätka v období kŕmenia a prerezávania zúbkov je byť vždy v suchu a teple. Berúc do úvahy tieto základné požiadavky, uvádzame na trh novú generáciu šálikov pre bábätká, ktoré sú nielen perfektným doplnkom k akýmkoľvek šatôčkam pre bábätká, ale vďaka nim budú vaše bábätká aj vyzerať neskutočne štýlovo.

Teda už viete, prečo je Toddiebag dokonalým doplnkom oblečenia vašich bábätiek. Viete však, aké oblečenie sa dokonale hodí do aktuálneho počasia a pre aktuálne aktivity vášho bábätka?

Povedzme na jeseň… alebo počas horúceho leta…

Viete, do čoho obliecť vášho drobčeka, ak s ním idete v zime na prechádzku alebo čo mu obliecť na jar, keď práve lezie po podlahe v kuchyni? 

Nemáte ani šajnu, však? Nevadí! V našej štúdii, ktorú si teraz môžete úplne zadarmo stiahnuť, nájdete všetky dôležité informácie, aby ste vedeli ako primerane obliecť svoje bábätko k danému ročnému obdobiu.

Aby ste od nás získali tento darček, nemusíte urobiť nič iné, len sa prihlásiť na odber nášho newsletteru, vďaka ktorému sa aj v budúcnosti dozviete o všetkých nových produktoch, resp. aj o limitovaných edíciách, a tiež dostanete informácie o našich akciách a súťažiach z prvej ruky.