Spací vak s nožičkami a gamašami- CSEPPKE BY MERINOGOLD

 • Výrobca: Toddiebag
 • Kód produktu: MERINOGOLD MRAZIVÝ
 • Dostupnosť: Skladom
 • 96.00€

 • Bez DPH: 80.00€

Extra teplý spacáčik Cseppke by MerinoGold nielen pre malých cupkáčikov. Dieťatko sa nedokáže zo spacieho vaku odkopať a je tak v noci chránené pred zimou a prechladnutím.

Cez otvory na spodnej časti spacáčika si drobci pohodlne vystrčia nôžky a nie sú tak obmedzované v pohybe ani vtedy, keď sa už prebudia a radi by niekde odcupitali. Natiahnuté gamaše zohrievajú chodidlá odspodu. Vďaka umiestneniu zipsu na boku je spacáčik pohodlným nočným odevom aj pre šprndúľov, ktorí milujú spinkať na brušku. 

Mrazivý spacáčik, rovnako ako všetky Toddie produkty by MerinoGold, sa od ostatných produktov dostupných na trhu líši nielen materiálom, ale aj precíznym prevedením. Vonkajší nadýchaný chlpatý materiál udržiava dieťatko v mimoriadnom teplúčku počas nočného odpočinku. Zlatá výšivka na vonkajšej strane spacáčika ho premení na rozkošné zvieratko, ktoré celú noc stráži sny vášho drobčeka.


Vnútornú vrstvu robí jedinečnou termoregulačná tkanina Adaptive®.


Čím je osobitná tkanina Adaptive® Thermo Control?

Denné kolísanie telesnej teploty je prirodzený fyziologický proces. Pomocou Adaptívnej termokontroly bielizeň dynamicky reaguje na zmeny telesnej teploty. To v praxi znamená, že keď je drobcovi teplo, tak ho chladí, a keď mu je zima, tak ho hreje.

Okrem toho, tkanina Adaptive® odvádza vlhkosť, zvyšuje odparovanie, prispieva k vytvoreniu chladného a suchého spánkového prostredia, čím zlepšuje kvalitu spánku.

Dostupný v štyroch veľkostiach.

86

92

98

104

 

Hrúbka: MRAZIVÝ 

Materiálové zloženie

Vonkajšia vrstva:  100% PES

Vnútorná vrstva: 67% PES, 31% lyocell, 1% viskóza, 1% kašmír

Pružné gamaše: 50% bavlna, 50% PES

Pranie: perte vyvrátené pri teplote 20°C

  Dostupné v 4 veľkostiach.

  Dobrá rada pre výber správnej veľkosti: 
  skontrolujte veľkosť vhodnú pre vaše dieťatko, ale vyberte si spací vak o jednu veľkosť väčší.

  Napísať recenziu

                 
  Súvisiace články na blogu