I ❤ NATURE - Káva - Spací vak s nožičkami a gamašami - so zipsom vpredu a 3 bežcami

 • Výrobca: Toddiebag
 • Kód produktu: KÁVA - S 3 BEŽCAMI
 • Dostupnosť: Skladom
 • 56.70€

 • Bez DPH: 47.25€

Eko spacie vaky so zipsom vpredu nielen pre cupitajúcich drobcov, vo veľkostiach 74-134, vyrobené s prihliadnutím na ekologické aspekty a zodpovedný prístup ku zdraviu.


  kolekciaKaždý kúsok kolekcie oplýva vysokou kvalitou a je vyrobený z prírodných materiálov bez obsahu škodlivých látok.  
Na farbenie materiálov boli použité výlučne farby schválené v EÚ, ktoré sú priateľské k pokožke bábätiek a odolávajú aj pôsobeniu slín. 


Materiál všetkých produktov, počnúc 100 %-nou bavlnou, cez organickú flísovú výplň až po štítok loga z vegánskej kože, je výlučne rastlinného pôvodu.

Návrh modelov a výroba bavlnených materiálov, zipsov, štítkov i hotových produktov prebieha výhradne v Maďarsku, jedinou výnimkou je flísová výplň zo 100 % bavlny s certifikátom Oeko-tex, ktorá je pôvodom z Holandska. 
 Nature kolekcia je navrhnutá tak, aby sa počas jej výroby znížilo množstvo krajčírskeho odpadu na nulu.  Novinka! spací vak s nožičkami si vysnívali tie Toddie detičky, ktoré z dôvodu zdravotného postihnutia alebo inému zdravotnému problému nosia plienočky aj vo vyššom veku.

Mnohí si ani neuvedomujú, koľkým prekážkam čelia rodičia detí, ktoré si vyžadujú plienky aj keď sú staršie. Denno-denne ich dvíhajú, polohujú a nasadenie plienočky si od nich často vyžaduje priam akrobatický výkon. Spacáčiky opatrené zipsom s tromi bežcami sa dajú úplne rozopnúť od krku až po pás. Najlepšie je, že až do veľkosti 134 umožňujú jednoduchým pohybom vymeniť plienočku. 


Zloženie tenkého spacieho vaku 

Vrchný materiál: 100 % bavlna
Vnútorná vrstva: 100 % bavlna
Pranie: vyvrátené naruby, na 40 °C


ZLOŽENIE HRUBÉHO SPACIEHO VAKU 
VRCHNÝ MATERIÁL: 100 % BAVLNA
 
VNÚTORNÁ VRSTVA: 100 % BAVLNENÁ FLISOVINA (zo 
100 % bavlny)
PRANIE: VYVRÁTENÉ NARUBY, NA 40 °C
 Chceme vás ubezpečiť, že tvrdý vegánsky štítok po prvom praní zmäkne a bude na dotyk príjemný.

Pri tomto výrobku je mimoriadne dôležité dodržiavať návod na pranie, nakoľko si materiál vzhľadom na jeho jedinečnosť vyžaduje väčšiu pozornosť. Pri intenzívnejšej záťaži (napr. pri nosení aj počas dňa) môže byť náchylnejší na tvorbu žmolkov. V záujme zachovania vysokej kvality výrobku neperte pri vysokých teplotách a nesušte v sušičke.

  Dostupné v jedenástich veľkostiach.

  Dobrá rada pre výber správnej veľkosti: 
  skontrolujte veľkosť vhodnú pre vaše dieťatko, ale vyberte si spací vak o jednu veľkosť väčší.

  Napísať recenziu

                 

  Súvisiace produkty